Inloggen

Blogs

Zte győr meccs

Elmarad a ZTE elleni meccs | UNI Győr
Végig szoros mérkőzést játszottunk a győriekkel, akik negyvenöt perc után három ponttal bizonyultak jobbnak a mieinknél. Hullámzó mérkőzésen remekül tartottuk magunkat a nyáron alaposan kicserélődő Uni Győr Mély-Út otthonában. Az első perceket a hazaiak kapták el jobban, de a negyed végére majdnem egyenlő lett az állás, a nagyszünetben pedig vezetett a csapatunk.
ZTE FC - WKW ETO FC Győr - Merkantil Bank Liga 22.forduló
Korábban a ZTE és a Győr ellen Szerző: objektív | 2017-10-25 10:17:00 Módosult az Aluinvent DVTK programja: egy nappal korábban lesz a ZTE - Aluinvent DVTK és az Aluinvent DVTK - CMB CARGO UNI Győr mérkőzés, illetve negyedőrával később kézdődik az Aluinvent DVTK - PEAC-Pécs találkozó, utóbbi a televíziós közvetítés miatt.
Hosszabbításos vereség Győrben - csatabasketball.hu
ZTE FC - ETO FC Győr 3-2. Mestermérleg: Dobos Barna: „A legfontosabb a győzelem, de láttuk a hibákat és az extrákat is a csapatban. Különleges mérkőzés volt, ez a 40 perces folytatás, mert ilyet még sem mi, sem a játékosok nem éltek át. Úgy érzem kicsit túlpörgött a csapat és feszültebb volt a kelleténél ebben a nagy rohanásban.
Nyilatkozatcsokor a szerdai bajnoki mérkőzések után – WBASKET
Hat mérkőzést rendeztek szerdán este a hazai élvonalban. A hunbasket.hu segítségével villámértékeléseket olvashatunk a találkozókról. Sopron Basket – UNI Győr Mély-Út 83-50 (26-14, 17-18, 16-11, 24-7) Statisztika ITT Gáspár Dávid (vezetőedző, Sopron Basket): Nagyon örülök annak, hogy az előző mérkőzéshez képest előre tudtunk lépni koncentráció
Mestermérleg// ZTE Football Club zte győr meccs
Ha ez a meccs fedve van a bet365 által akkor élőben nézheted itt kosárlabda Cargo Uni Győr - ZTE NKK az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő bet365 oddsokat láthatsz a Sofascore kosárlabda élő eredmények
Új edzővel a ZTE ellen | UNI Győr
Élőben a Gyirmót FC Győr – Kaposvári Rákóczi FC mérkőzés 2020-10-18 Heffler Norbert: Értékesítenünk kell a helyzeteinket 2020-10-17 Csertői Aurél: Maximumot kell nyújtanunk 2020-10-17
Üdvözöljük! | ETO FC Győr
Zte meccs időpontok. Zalaegerszegi Torna Egylet Football Club Alapítva: 1920. BUDAPEST HONVÉD: 2020. 10. 03. ZTE Aréna: PAKSI FC: ZTE FC: 2020. 10. 17. Paks. ZTE F 2020-09-11 08:54 FTC: dokumentumfilm a BL-menetelésről FRADIBL25: íme, a vetítési időpontok. nb1 2020-09-11 06:32 Pénteki foci: Fradi-Paks Kezdődik az NB I 4. fordulója . A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja Az
Sopron Basket
A WKW ETO FC Győr TV-s meccsen kezdi meg az NBII-es bajnokságot a ZTE otthonában. A főpróbán az ETO 2-1-re megverte a török Trabzonsport, míg a ZTE az izraeli Maccabitól sima hármast kapott.
Hétfőn ZTE-ETO rangadó | Hírek | ETO FC Győr zte győr meccs
Images of ZTE Győr meccs
Új edzővel a ZTE ellen Merim Mehmedovic a vasárnap 18 órakor kezdődő ZTE elleni hazai bajnokin debütál csapatunk kispadján. A szakember gyakorlatilag karácsony másnapjától irányítja a kisebb gödörben lévő együttest, így sok ideje nem volt arra, hogy felrázza a társaságot.
ZTE FC | meccsjegy.mlsz.hu
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma. Megjegyzés Forma; 1: DVTK: 27: 22: 2: 3: 71: 25: 46: 68: 8.4
Videos of ZTE Győr meccs
Pozitív eredményt hozott Betti PCR tesztje Ahogy arról beszámoltunk, hétfőn játékosaink koronavírus tesztje mindenkinél negatív eredményt hozott, ám Határ Betti már előtte jelezte, hogy nem érzi teljesen jól magát, láza nincs, de fáj a feje, ezért a klubnál alkalmazott protokoll szerint elkülönítettük a csapattól, majd a tegnapi napon újra teszteltettük, ami a mai
Cargo Uni Győr ZTE NKK élő eredmények - SofaScore
Az elmúlt fél év mérlege szerint a ZTE négyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Győri ETO sikeresebb volt a közelmúltban. Ha az elmúlt egy évben, a NB II. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Győri ETO 3 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el.