Inloggen

Blogs

Zte fradi meccs

Fradi.hu

A meccs beszámolója percről percre itt! Az NB I 3. fordulójaban a ZTE FC a Ferencvárost fogadta. A mérkőzést a csapatok ismerkedéssel kezdték, majd Boli lövése törte meg a “csendet”: 22 méterről jobbal lőtt nem sokkal a kapu mellé. ZTE-gól a Fradi ellen. Későn jött Babati Benjamin szépítő találata a Fradi

Váltson jegyet elővételben a Fradi-meccsre vagy legyen zte fradi meccs

Már rendelkezem a Groupama Arénába érvényes új típusú szurkolói kártyával. Regisztráció a vásárlói felületre. Amennyiben még nem rendelkezik szurkolói kártyával, kérjük válassza az Új regisztráció opciót!

Fradi.hu

2 days ago · Az edzőváltás óta menetel a Paks a labdarúgó NB I-ben, Bognár György kinevezését követően három bajnokit is nyert a csapat, amely vasárnap a ZTE ellen győzött 3-1-re. A meccs után az M4 azt a Böde Dánielt akarta megszólaltatni, aki ezúttal belső védőként szerepelt. A közvetítésbe behallatszott, hogy Bödének jobb dolga is volt, mint a kérdésekre válaszolni:

Böde: Sietnék, mert megy a Fradi kézilabdameccse | Rangadó

Az NB I 7. fordulójában a két meccs óta veretlen Paksi FC hazai pályán fogadja a ZTE FC-t. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket! 2020-10-18 14:15

NB I: A Fradi 60 perc emberhátrányban verte a ZTE-t, az

Ma este 20:45-kor Oroszország - Magyarország NL válogatott mérkőzés élőben itt online stream az M4 Sport hu közvetítésében. A különböző labdarúgó ligák, bajnokságok, kupák, Európai ligák, Bajnokok Ligája, válogatott meccsek és Európa, illetve Világbajnokságok foci meccseit közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2

BL: megvan ki lesz a Fradi-meccs kommentátora Barcelonában

NB I-es labdarúgócsapatunk augusztus 6-án, kedden a Dinamo Zagreb otthonában lép pályára a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén, míg egy héttel később, augusztus 13-án a Groupama Arénában rendezik a visszavágót. A két BL-meccs között az NB I második fordulójában Zalaegerszegre utaztunk volna.

Szerdai sportműsor: FTC–ZTE felkészülési meccs élőben - NSO

Váltson jegyet elővételben a Fradi-meccsre vagy legyen bérletesünk! szerdán megkezdődött a jegyértékesítés az augusztus 10-i ZTE FC-Ferencváros bajnokira. Mivel a belépéshez (kiemelt meccs révén) név, születési idő és hely megadása szükséges, a …

Labdarúgó mérkőzések, foci meccsek Online Stream

Videos of ZTE Fradi Meccs

FUTBALLPROGRAM. FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS 11.00: Ferencváros–Paks 12.00: Mezőkövesd–MTK Budapest 14.00: Ferencváros–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n! TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK. LÓVERSENY 13.45: Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1) DARTS, PDC HOME TOUR