Inloggen

Blogs

Vizesvb eredmények

Vizes vb - Eredmények és éremtáblázat | Bumm.sk

Címkék » vizesvb. 2017. júl 31. Magyar eredmények a vizes VB-n írta: Scherzer Marcell . Így zártak a magyarok a vizes Vb éremtáblázatán, lássuk kik voltak a legeredményesebb sportolók ezen a világversenyen!

Milák Kristóf már délelőtt juniorvilágcsúcsot úszott | Alfahír

A magyar női vízilabda-válogatott 16-10-re kikapott a spanyol csapattól a kvangdzsui világbajnokság elődöntőjében, ezzel eldőlt, hogy nem szerez olimpiai kvótát a Koreai Köztársaságban.

Állj mögénk! | HUP

vizesvb eredmények
Eredmények a vizes vébéről - Éremtáblázat. Úszás - Női - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező

CreaStick - Hazatérés és bizonyítás

Magyar eredmények a vizes VB-n írta: Scherzer Marcell . Így zártak a magyarok a vizes Vb éremtáblázatán, lássuk kik voltak a legeredményesebb sportolók ezen a világversenyen! vizesvb (1) vízilabda (1) Címkefelh

A 2019-ES VÍZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG PROGRAMJA ÉS …

Három sportágban, három aranyat osztanak szerdán, a budapest vizes vb-n. A háromból egyben lesz esélye magyarnak, illetve ott lesz a csoportdöntőnek számító magyar-olasz férfi vízilabda meccs, amelyet a szokott időpontban, este 20:10-től rendezik a Hajós Alfréd-uszodában.

Magyarország eredmények, végeredmények, következő meccs

A nyári eredmények azt mutatják, versenyzők szempontjából is minden adott ahhoz, hogy Magyarország hosszú távon is olyan kiemelkedő, megbecsült pozíciót töltsön be a vizes sportok világában, ami július második felében övezte. A szövetség új vezetésének lesz a feladata, hogy rendezze a …

Vízilabda - Eredmények és meccsek - Eredmenyek.com

Az első negyedben már 5-1 vezetett a magyar csapat, a második negyedre csak tovább nőtt a különbség, 12-4 volt ide. A harmadik negyedre már 17 gólnál tartott a válogatott 6 ellentalálattal szemben. Tulajdonképpen iskolázott a női magyar válogatott, a végére szinte edzőmeccs hangulat lett volna, ha nincs ennyi néző a helyszínen.További eredmények női

Index - Sport - A budapesti vizes vb 5. napja - Percről percre

Magyarország eredmények, tabellák és meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Magyarország eredményein kívül további több mint 30 sportág további több mint 5000 versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról. A(z) …

Magyar eredmények a vizes VB-n - Read !t

Segítség: Vízilabda eredmények az Eredmenyek.com kínálatában számos nemzeti és nemzetközi versenysorozat eredményeivel, sorsolásával és tabellákkal. Vízilabda szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com vízilabda livescore szolgáltatása élő vízilabda-eredményeket kínál a számos nemzeti, illetve nemzetközi bajnokságból

Veszélybe került a vizes-vb megrendezése? | Vizes vb 2017

Vizes vb - Eredmények és éremtáblázat. 2017. július 23. Négy számban avattak győztest a magyarországi vizes világbajnokság úszódöntőinek első napján. 400 méter gyorson a férfiaknál a kínai Szun Jang nyert, a nőknél pedig az amerikai Katie Ledecky sorozatban harmadszor lett a szám legjobbja.