Inloggen

Blogs

Oroszlány kosárlabda meccs

NBI/A - Oroszlányi Sport Egylet

Az újonc Oroszlány nagy meglepetésre legyőzte a bajnok Szombathelyt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. Hirdetés A végig szoros találkozót Eric Washington döntötte el, aki a meccs végét jelző dudaszó pillanatában közel félpályáról dobott egy hárompontost.

Kosárlabda - NSO.hu

Az újonc Oroszlány nagy meglepetésre legyőzte a bajnok Szombathelyt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A végig szoros találkozót Eric Washington döntötte el, aki a meccs végét jelző dudaszó pillanatában közel félpályáról dobott egy hárompontost.

Nyitólap - Oroszlányi Sport Egylet

oroszlány kosárlabda meccs
NB I 2020/2021 élőben - kövesd a(z) NB I élő eredményeit, végeredményeit, tabelláit, statisztikáit és a részletes meccsinformációkat a Scoreboard.com oldalain.

Férfi kosárlabda NB I: bravúros oroszlányi siker a bajnok

KOSÁRLABDA NEMZETKÖZI KUPÁK 2018–2019 (MAGYAR ÉRDEKELTSÉGŰ MÉRKŐZÉSEK) FÉRFI EB, 2017. 4185. FourFourTwo „Számomra a Ferencváros elleni meccs fontosabb, mint az el Clásico” Rebrov: Mindegy, ki kezd a Barcelonában, nagyon erős csapat lesz

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOSZ

Oroszlányi Sport Egylet Hivatalos oldala, Oroszlány. 4.2K likes. Az Oroszlányi Sport Egylet hivatalos Facebook oldala

Oroszlányi Sport Egylet Hivatalos oldala

Segítség: Az Eredmenyek.com kosárlabda livescore szolgáltatása több mint 150 bajnokság és nemzetközi torna eredményeit kínálja, kosárlabda tabellákkal, félidei- és végeredményekkel, élőben frissítve. Kosárlabda livescore szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak az Európa-bajnokság, az NBA eredményei

A kosárzuhatag ellenére kikapott az OSE a ZTE-től | KEMMA

Eredmények: élő kosárlabda eredmények, kosárlabda élőben

Mint Kőműves Tamás technikai vezetőtől megtudtuk, az OSE vezetősége az országos szövetség ajánlásai közül azt választotta, hogy a nézők létszámkorlát nélkül részt vehetnek a mérkőzésen, de mindenkinek maszkot kell viselnie (a másik verzió nem teszi kötelezővé a maszk viselését, de ebben az esetben a másfél méteres távolságot tartani kell).

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Kosárlabda. 2020.10.12. 07:37. Tíz év szünet után újra bajnok a Lakers A döntő MVP-je Lebron James lett. megosztás Kosárlabda. 2020.10.10. 20:22. Az Atomerőmű az utolsó negyedben fordítva verte a Szolnokot A DEAC is nyert és vezeti a bajnokságot.

Szedeák

A mérkőzések sorozatát az OSE Lions és a Debreceni Kosárlabda Akadémia U16-os növendékei nyitották meg. A meccs hazai vereséggel zárult. Az oroszlányiak pénteken 18.00 órakor, szombaton 17.30-kor és vasárnap 15.00 órakor lépnek újra pályára.