Blogs

Inloggen

Blogs

Mkc meccs

Korrekt meccsen tisztességes eredmény - MKC A mérkőzés nagyobb részében a vendégek akarata érvényesült, aztán a második félidő második felében átvette a játék irányítását a MKC és voltak olyan pillanatok, amikor már úgy tűnt eldőlt a meccs. Sajnos nem ez történt, pontosztozkodás lett a vége.
MKC.cz - Multikulturní centrum Praha mkc meccs Bátor, felszabadult MKC vár ránk. Ennél azonban várhatóan jóval nehezebb meccs elé nézünk, és a legfontosabb, hogy begyűjtsük a két bajnoki pontot. Szurkolóink ezúttal is segíthetnek a csapatnak, a vendégszektorba nyolcvan jegyet értékesít a hazai klub, egységesen 2000 …
Három meccs, két pont - MKC Известување за уметници и соработници на МКЦ. ПОД БУДНОТО ОКО НА МИТРОВСКА. ПРОТОКОЛ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НАСТАНИ
Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE - Híreink mkc meccs A Valcea lesz a következő ellenfelünk – hazai pályán fogadjuk őket. 24 gólos győzelem a Vác ellen. 1000 BL gól története – Görbicz rekordok és érdekességek
Győri Audi ETO KC Az idén három mérkőzést játszott eddig az MKC ifi csapata, két pontot szereztek. Mezőkövesdi KC – Orosháza 31-29 (13-14)MKC: Kiss M., Bartók (kapusok
Kezdőlap - Siófok KC Ebben a híradóban mindössze két gyermektornáról és az MKC serdülő megyei, valamint korosztályos bajnoki találkozóiról fogunk beszámolni. Egy kicsit fújhattak tehát a Motherson-Mosonmagyaróvári Kézilabda Club utánpótlás csapatai is, amelyek közül az U12-es és az U14-es korosztályban szereplő kicsik imponáló
Győri Audi ETO KC Domyślny tytuł strony. Nasza pracownia świadczy szeroki zakres usług w procesie wykonywania projektów poprzez:
Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE - Kezdőoldal A Siófok Kézilabda Club a város és Somogy megye NBI-es női csapata. 2006-ban a klub még a kézilabda harmadik vonalában szerepelt, majd a bajnoki cím megszerzésével feljutott az NBI/B-be, ahol két évet töltött a csapat.
@mezokovesdikc on Instagram: “Elindult a meccs Esélyesként várta az MKC serdülő gárdája a bajnokság középmezőnyéhez tartozó Szent István SE második korosztályos csapata elleni hazai találkozót. Farkas Veronika tanítványai egy másodpercnyi kétséget sem hagytak abban, hogy folytatják is az eddig hibátlan sorozatukat és a negyedik bajnoki találkozójukat is megnyerték.