Blogs

Magyarország portugália meccs

Index - Sport - Magyarország–Portugália - Percről percre

magyarország portugália meccs
Portugalia-Magyarorszag Showing 1-16 of 16 messages. Portugalia-Magyarorszag: Emeritus: 3/23/17 3:53 PM: Csak most Portugaliaban lesz a meccs az aktualis Europa bajnokkal. Nagy meglepetes kellene. > Halkan megjegyezve, hogy nekunk a dontetlen sem igazan jo mar. Az a Svajc elleni vereseg

Férfi kézilabda Eb: Portugália–Magyarország - NSO

OTP Bank Liga NB1 - 2020/21 Eredmények, tabella: NB2 - 2020/21 Eredmények, tabella: Spanyolország, Eredmények, tabella 2020/21: Anglia - Eredmények, tabella 2020/21

Az Eb legjobb meccsén majdnem kiejtettük a portugálokat

Ma este Magyarország súlyos meccset játszik, az ellenfél Portugália. A portugálokkal még nem játszott a csapat a selejtezők során, de optimisták. Az ellenfél nem optimista, hanem magabiztos. Reméljük, hogy meglepjük őket, a győzelem kötelező! HAJRÁ MAGYAROK! MagyarországPortugália 0–1 Gólszerző: Pepe 9. Nem játszották le a portugálok a magyarokat, de

Sport365.hu - A magyar–portugál meccs góljai

Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Portugália-Magyarország meccs Portugália-Magyarország meccs vélemény? Figyelt kérdés. Fb-n olvasgatom sok helyen a kommenteket, és mindenki azt mondja hogy egész jól játszottunk Nem vagyok egy hatalmas fociszakértő, de szerintem ez a tegnapi meccs egyenlő volt a nullával.

Magyarország - Portugália | meccsjegy.mlsz.hu

Magyarország - Portugália Válogatott VB-selejtező mérkőzés A mérkőzésre a meccsjegy.mlsz.hu oldalon csak szurkolói kártya használatával vásárolható jegy.

Eb 2016: Magyarország–Portugália - NSO

Magyarország az első és a belga, vagy a svéd válogatott ellen játszik. Izland a második, így Angliával találkozik, Portugália a harmadik.

Nézze vissza a magyar-osztrákot és az összes többi Eb

Videón a Magyarország–Portugália meccs mind a hat gólja! 2016-06-23 08:46:06. Szerkesztő: Márványi Péter Az mlsz.hu összefoglalója a mérkőzésről: A magyar válogatott háromszor szerzett vezetést a portugálok elleni utolsó Európa-bajnoki csoportmérkőzésén, de ellenfelünk mindhárom alkalommal egyenlíteni tudott, így 3

Egyetlen videózással két gólról döntött a magyar–portugál

Gólzápor volt Lyonban, de jól jöttünk ki belőle. Gera Zoltán irgalmatlanul nagy góljával vezetett Magyarország Portugália ellen, Nani a 42. percben egyenlített, de a második félidő elején megint vezetést szereztünk Dzsudzsák Balázs megpattanó szabadrúgásával, aztán Cristiano Ronaldo mesteri sarkazással egyenlített.

Portugália-Magyarország meccs vélemény? (8517003. kérdés)

Portugália eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Portugália eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.

TV-műsor - Élő foci a tv-ben | focimagazin.hu

Egyetlen videózással két gólról döntött a magyar–portugál meccs bírója. Danny Makkelie dirigálja vasárnap este a MagyarországPortugália vb-selejtezőt, az a holland játékvezető, akiről többször is írtunk már. Legutóbb augusztus elején, amikor 2-0 helyett 1-1-re módosult az állás a videózása után.