Inloggen

Blogs

Magyar orosz vízilabda meccs

VLV - magyar férfi vízilabda-válogatott - Orosz nemgól

magyar orosz vízilabda meccs 3-5. perc: Az egyperces gólcsendet egy orosz kiállítás és az azt követő magyar időkérés zárja. Az előnyt viszont nem tudjuk kihasználni, majd magyar oldalon is jön a kiszórás, és az orosz időkérés. Gól most sem születik. 5-8. perc: Nagy Viktor újabb védése azt jelenti, marad a 6-1. Pazar formában véd a magyar

VLV – magyar vízilabda-válogatott

magyar orosz vízilabda meccs A magyar vízilabda sikeres olimpiai sport volt, azonban huszonnégy évig nem volt áttörés 2000 előtt. A volt szövetségi kapitány elmondása szerint az orosz ellenfél nagyon jó volt, nem véletlenül kerültek a döntőbe. hogy a meccs előtt egy ausztrál sportoló azt mondta neki: még nem nyert döntőt selejtezőből

Vízilabda - Eredmények és meccsek

A magyar válogatott simán, 14-9-re kikapott az orosz csapattól a Duna Arénában zajló női vízilabda világliga nyolccsapatos szuperdöntőjének szerdai második fordulójában, írja az MTI. A magyarok, akik kedden 12-9-es vereséget szenvedtek az olimpiai és világbajnok amerikai csapattól, csütörtökön 18.30-tól a …

20 éve aratott hatalmas győzelmet a magyar vízilabda

magyar orosz vízilabda meccs Ne kérdezzék, hogy hogy lehetett megadni Hat meccs utáni nyilatkozat mellett a találkozó összes gólja a vlv Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Magyar Vízilabda Szövetség. 5,102 Followers · Sport. Nagy Viktor. 20,281 Followers · Athlete. magyar férfi vízilabda-válogatott Videos Orosz nemgól

Két meccs után is nulla pontja van a női pólóválogatottnak

Magyarország–Oroszország 14:10 Negyedik negyed Szivós Márton találatával indul az utolsó játékrész, majd Jurcsik lövi a negyedik gólját. Varga Dénes a kapussal szemben nem hibázott, de rögtön jött is rá az orosz válasz (13:9). Kemény Dénes időkérése után nem tud gólt lőni a magyar csapat, de egy támadással később az Európa-bajnokságon újonc Török Béla

Elődöntőbe jutott az Eb-n a magyar férfi vízilabda-válogatott

magyar orosz vízilabda meccs Ref A: 9D298AECFC9146B5B6CD2C8E651ADEA1 Ref B: NYCEDGE1319 Ref C: 2020-10-22T11:00:38Z

Magyar Vízilabda Szövetség

Az utolsó orosz lövés mellé ment, így izgalmas véghajrában végül ismét sikerült megvernie a magyar női vízilabda-válogatottnak az oroszokat! Ezzel három meccs után 6 pontja van a mieinknek, az azonos pontszámmal, de jobb gólkülönbséggel bíró Görögország mögött a második helyen állnak.

Oroszországnak sem kegyelmezett a magyar női vízilabda

magyar orosz vízilabda meccs Segítség: Vízilabda eredmények az Eredmenyek.com kínálatában számos nemzeti és nemzetközi versenysorozat eredményeivel, sorsolásával és tabellákkal. Vízilabda szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com vízilabda livescore szolgáltatása élő vízilabda-eredményeket kínál a számos nemzeti, illetve nemzetközi bajnokságból

Kiütés: edzőmeccset csináltunk az oroszok elleni

A BENU Magyar Kupa során szárnyaikat bontogató, tehetségüket újfent bizonyító fiatal játékosokra is figyelhettünk, most pedig szavazhatunk arra, kit tartunk a legtehetségesebb férfi és női játékosnak. Vízilabda hírek 2020. október 17. 17:03. Kapuskonferencia: nagy …