Blogs

Magyar horvát meccs teljes

Magyarország - a magyar labdarúgás adatbázisa

magyar horvát meccs teljes
2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST

M4 Sport

A horvát meccs első félideje alighanem Marco Rossi egyik legnehezebb 45 perce volt életében Forrás: AFP/Denis Lovrovic. Amelyet viszonylag jól kezdett a magyar csapat, mégis a horvátok növelhették volna az előnyt az 55. percben: Kleinheisler buktatta Rebicet a 16-oson belül, büntetőt kaptak a horvátok.

Horvát-magyar meccs: Sima vereség a vb-ezüstérmestől

A net.hr szerint teljes leégés volt a budapesti meccs, Lovre Kalinic kapus pedig "tragédiaíró". A legtöbb hírportál és sportkommentátor egyetértett abban, hogy a horvát kapus nem igazán nőtt fel a feladathoz.

A horvátok meghódítanák Európát a magyar meccs után

A magyar és a horvát szövetség elnöke, Csányi Sándor és Davor Suker a meccs előtt köszöntötte Dzsudzsák Balázst, aki – Király Gábor és Bozsik József után – harmadik magyarként érte el a 100-szoros válogatottságot. A hazai szurkolók pedig ismét élőképpel fogadták a nemzeti együttest, a Szent Koronát

A horvátok meghódítanák Európát a magyar meccs után Galambos Péter Juha Pál 2016.03.26. 13:33 A budapesti felkészülési futballmeccsre készülő horvátok szövetségi kapitánya, Ante Cacic nagyon örül annak, hogy a magyarok is kijutottak az Eb-re, bár tisztában van azzal, hogy Dzsudzsák Balázsék nem érik el Luka Modric és

A Magyar Válogatott mérkőzései • Magyar Válogatott

A Magyar labdarúgó válogatott összes mérkőzése. Képek, adatok, tudnivalók, történelem, statisztikák. Játékosok, edzők, helyszínek, ellenfelek

SZÓTÁR HORVÁT-MAGYAR SZÓTÁR

Magyar és külföldi online stream TV adások, televízió csatornák és műsorok élő közvetítése az Internetnen, valamint sportesemények, foci vb, kézilabda és a kiemelkedő sportok online nézése otthonról és külföldről, azaz a határontúlról is ingyenesen. A legnépszerűbb magyar nyelvű televízió csatornák listája és elérhetősége: M4 Sport TV, Hír TV, RTL Klub

M4 élő | MédiaKlikk

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS | Online magyar TV stream, Televízió adások

Tv. M1; M2; M3; M4 Sport; M4 Sport + M5; Duna; Duna World; Rádió. Kossuth; Petőfi; Bartók; Dankó; Nemzetiségi; Duna World; Parlamenti; Műsorok A-Z; Médiatár

Magyar labdarúgó-válogatott – hírek, cikkek, mérkőzések, eredmények, élő közvetítés az Eb-résztvevő válogatott eseményeiről a Nemzeti Sporton!

Magyar-horvát meccs: Jó játékkal bravúros győzelem

Magyarország-Horvátország - A horvát csapat szerzett vezetést, de Szalai Ádám egyenlített, majd Pátkai Máté megszerezte a győztes gólt a világbajnoki második ellen. Két meccs után hárompontos Magyarország az E csoportban.

Magyar válogatott - Nemzeti Sport Online

Euro 2020: Splitben lesz a horvát–magyar – hivatalos - NSO

Horvát > Magyar. Szótári szavak vagy lefordított szöveg: Szótárazás. Egy-egy szó kikereséséhez írd a kifejezést a keresőmezőbe és kattints a Fordít gombra. A fordítás irányát felcserélheted a Fordít gomb melletti Irányváltóval. Az eredmény mezőben az egyes szavakra kattintva gyorsan új keresést kezdeményezhetsz.

Ajándék gól a magyaroknak, ötlettelen szerbek

A magyar labdarúgó-válogatott 3-0-ra kikapott csütörtökön a világbajnoki ezüstérmes horvát csapat vendégeként a spliti Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen. A horvátok 2004 óta, három döntetlen és egy vereség után először győzték le a magyarokat, akik ebben a párharcban továbbra is …