Inloggen

Blogs

Honved roman meccs

A román bíró szerint ki is zárhatják a Honvéd ellenfelét
Honvéd: 103 meccs az ukrán élvonalban, most az NB I-ben folytatja. 3. 3 hozzászólás. Szóljon hozzá Ön is! Újabb labdarúgó – szerdán már a második – érkezését jelentette be hivatalos honlapján a Budapest Honvéd. Vladiszlav Kulacs a Sahtar Donecktől érkezik Kispestre, megállapodása pedig egyelőre a 2019–2020-as
Index - Futball - Futball - Nemcsak a bírót és a Honvédot
honved roman meccs
A támadásról a ProSport.ro román hírportál számolt be a Facebook közösségi oldalon közzétett bejegyzés alapján. A román ultrák által létrehozott közösségi oldal szerint a magyar szurkolókat Craiova belvárosában a román szurkolók támadták meg, akik állítólag a harmadik osztályban szereplő Universitatea fanatikusai.
Meccs Elemző 133 (Craiova-Honvéd,Vaduz-Videoton,DVSC
A meccs 119. percében egy hanggránát robbant a játékvezető mellett, akit hosszú percekig ápolni kellett, majd nagy nehezen végül sor került a 11-esekre, amelyben a románok voltak a jobbak. A román lapok többnyire örömmel nyugtázták az eredményt, a sport.ro arra számít, hogy a következő összecsapáson zárt kapuk előtt
Erdély.ma | EL-selejtező – Román sportportál: a Honvéd
A kommunikációs igazgató azt is hozzátette, hogy a játékosok és a szurkolók elmondása alapján a meccs előtt is történt incidens: mi is írtunk arról, hogy a magyar szurkolók összeverekedtek a román ultrákkal, a szállodánál pedig állítólag petárdákat durrogtattak, hogy megzavarják a Honvéd játékosainak pihenését.A meccs közben sem csillapodtak az indulatok, a
Honvéd hírek | csakfoci.hu
A meccs fél órára félbeszakadt, de aztán a tartalék bíró segítségével mégis lejátszották. A magyar csapat 3-1-re alulmaradt a büntetők során, és kiesett a kupasorozatból. Vagy mégsem? A Honvéd óvást nyújtott be, hogy töröljék a meccs végeredményét, és 3-0-lal írják a javukra.
Images of Honved Roman meccs
A Honvéd óvást nyújtott be a meccs végén történtek miatt, ha ez a meccs bárhol máshol van, a bíró azonnal lefújja és a Honvéd 3-0-lal továbbjut. Válasz Tóducz 2019. augusztus 3.-n 09:03 közelében
Román szurkolók petárdája robbant a Honvéd-meccs bírója
Moszkvai történet. Gazdag, Botka, Holender – a magyar válogatott történelmi triója. 2020-10-16 19:43:00 | klub
Román szurkolók gránátja robbant a Honvéd-meccs bírója
Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a meccs legfontosabb pillanatait! 2020-09-12 16:45. Honvéd, Sérülések Bordazúzódást szenvedett a Honvéd alapembere. Batik Bence, a Honvéd hátvédje hétfőn már a csapattal együtt edzett. 2020-09-07 22:06. Magyar foci
Megóvja a Honvéd a Craiova elleni meccset a balhé miatt
A Craiova–Honvéd Európa Liga-meccs 119. percében történt dulakodás és petárdázás éppen elég botrányos volt, de egy kisebb incidens már a meccs közben is lezajlott.A Honvéd ultrái kerültek összetűzésbe a helyi rendezőkkel. Körülbelül fél órája ment a meccs, amikor néhány Honvéd-szurkoló megpróbált átmászni a vendégszektort körbevevő kerítésen.