Inloggen

Blogs

Bl meccs 2017

Videos of BL meccs 2017

A 2017-18-as Bajnokok Ligája-csoportkör hatodik fordulója, kedd. Vége. A Real Madrid és a Barcelona után a harmadik csapat, amely elérte a BL-ben a 250 gólt. Csizmazia Zoltán Ha ez a meccs így alakul, akkor már teljesen mindegy, hogy a Chelsea mit játszik, …

BL-meccs előtt: A Fradi elindult Barcelonába, a szurkolók

Elmarad a Vipers elleni BL-meccs – frissítve. Szerző: Peti, Kategória: Hírek Címkék: Bajnokok Ligája, egészségügy, női kézilabda, vide « Mak: “Remek volna az ősszel a BL-ben pályára lépni

BL-selejtező: Lovrencsics szerint a műfű nem lehet akadály

• Cristiano Ronaldo (2014, 8 meccs; 2018, 11 meccs), Ruud van Nistelrooy (2003, 9 meccs) és Luis Aragonés (1970, 8 meccs) után Robert Lewandowski a negyedik olyan labdarúgó, aki egymást követő nyolc BEK/BL-mérkőzésen gólt szerez. A Bayern eddigi európai kuparekordját Jürgen Klinsmann tartotta 1996 óta hét mérkőzéssel.

Jön a BL-sorsolás: világklasszisokat hozhat a Fradi Budapestre

bl meccs 2017
Az NSO Tv stábja megérkezett Barcelonába, ahol kedd este a Ferencváros 25 év után Bajnokok Ligája-csoportmérkőzést vív. Kameránkkal vetettünk néhány pillantást a meccs helyszínére, az alaposan körbezárt Camp Noura, és még egy helyi katalán szurkolóval is beszélgettünk, aki jobban várja a keddi találkozót, mint a hét végi, Real Madrid elleni rangadót.

2008-as UEFA-bajnokok ligája-döntő – Wikipédia

Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia. Jegyértékesítés az SZKKA - Győr meccsre 2020. január 05., 08:00. Január 6-án, hétfőn 8 órakor nyit Berzsenyi téri irodánk, ahol munkaidőben, 8-16 óráig lesz lehetőség jegyvásárlásra! 2017. szeptember 20 Nagyon jó érzés volt pályára lépni győri mezben - összefoglaló. Hírek.

Férfi kézilabda BL – Portóban is kikapott a tartalékos

Nyitókép: Facebook (FTC) Lovrencsics Gergő csapatkapitány szerint nem okozhat problémát a Ferencváros számára, hogy a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójának első felvonását műfüvön játssza szerdán a norvég Molde vendégeként. “Teljesen más a műfű, mint a rendes gyep. Nem készültünk otthon műfüvön, mert tudjuk, hogy itt teljesen másmilyen

BL: a 8–2-es Barca-veréssel sok statisztikát átírt a

Ref A: CD7608D5F5D045F19E65BB74ED6520EB Ref B: NYCEDGE1115 Ref C: 2020-10-22T11:52:29Z

Robbantás Dortmundban, elmarad a BL-meccs | Bumm.sk

Hat BL-mérkőzést is rendeztek szombaton. A magyar együttesek közül a Ferencváros is pályára lépett: a Thüringert fogadta Dabason, s szerezte meg a harmadik győzelmét. EHF Bajnokok Ligája, csoportkör, A-csoport, 4. forduló

Tottenham - Real Madrid, BL-meccs

— Borussia Dortmund (@BVB) 11. apríla 2017. Korábban: Robbanás történt Dortmundban az AS Monaco elleni Bajnokok Ligája-találkozóra tartó német csapat buszának közelében – számolt be az Origo.hu. A Kicker élő közvetítésében megerősítette, hogy a …

Casemiro: 50 BL-meccs a Real Madridban-2019-12-12

Tottenham - Real Madrid, BL-meccs. Cristiano Ronaldo ma is gólt lő? Vagy Harry Kane lesz a sztár? Karim Benzemára és Sergio Ramosra is komoly szerep hárul.

Index - Sport - A 2017-18-as Bajnokok Ligája-csoportkör

A 2008-as UEFA-bajnokok ligája-döntő az európai labdarúgó-klubcsapatok legrangosabb tornájának 16., jogelődjeivel együttvéve az 53. döntője volt, melyet 2008. május 21-én szerdán, 20:45-kor (helyi idő szerint 22:45-kor) rendeztek a moszkvai Luzsnyiki Stadionban.A döntőbe két angol csapat, a Manchester United és a Chelsea került be. . Először fordult elő a BEK/BL